KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491245
nr 1349 1245
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hästekipage. Olja på duk, 45x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:29:12
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr